Penedo Reserva Casa Do Centro
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Penedo Reserva Casa Do Centro is op 13 minuten wandelen van het Pequena Finlândia gelegen en beschikt over een zwembad, een sauna, voor een ontspannen verblijf. In dit vakantiehuis, op een paar stappen verwijderd van Clube Finlandia, kunnen gasten genieten draadloos internet en privéparkeren.
De Chocolate House is op slechts 250 meter afstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Três Cachoeiras, gelegen binnen 10 minuten rijafstand.
Deze villa kijkt uit over het eigen zwembad waardoor je verblijf nog aangenamer wordt.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van deze woning. Braziliaanse gerechten worden geserveerd bij Cervejaria Penedon, dat op net om de hoek bij Penedo Reserva Casa Do Centro ligt. Penedo Reserva Casa Do Centro bevindt zich binnen 7 km afstand van Itatiaia's station, waardoor toeristische attracties in Penedo gemakkelijk bereikbaar zijn.
- Locale bezienswaardigheiden
- Poco do Ceu4,4 km
- Cachoeira de Deus4,9 km
- Universal4,6 km
- Pocao do Rio das Pedras950 m
- Deus Waterfall3,9 km
- het Pequena Finlândia500 m
- Igreja Petencostal Cristo e a Resposta4,7 km
- het Museu Finlandês da Dona Eva1,4 km
- Happy City5 km
- Treinstations
- Itatiaia's Train Station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Penedo Reserva Casa Do Centro?
Gasten van Penedo Reserva Casa Do Centro kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Penedo Reserva Casa Do Centro?
Gasten van Penedo Reserva Casa Do Centro kunnen eten in Cervejaria Penedon restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Penedo Reserva Casa Do Centro?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Penedo Reserva Casa Do Centro. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Hoe dicht ligt het treinstation bij Penedo Reserva Casa Do Centro?
Er ligt Itatiaia's treinstation binnen zo'n dan 10 minuten rijden van Penedo Reserva Casa Do Centro. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Penedo Reserva Casa Do Centro waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Penedo Reserva Casa Do Centro kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een sauna.